Przejdź do treści

Nasza historia

OFICJALNY DYSTRYBUTOR SLINGER W WIELKIEJ BRYTANII I W POLCE

Cały zespół w firmie Framework jest bardzo podekscytowany tym, że zostaliśmy mianowani dystrybutorem Slinger w Wielkiej Brytanii i Polsce. Dzięki naszemu 30-letniemu doświadczeniu w branży sportów rakietowych w Wielkiej Brytanii, to partnerstwo było idealnym połączeniem nowej innowacyjnej technologii firmy Slinger z wieloletnią pozycją, jaką ma firma Framework w świecie brytyjskiego tenisa. Podczas gdy w Wielkiej Brytanii dystrybuujemy ponad 2000 produktów do sportów rakietowych, na polskim rynku tenisowym skupimy się wyłącznie na Slinger Bag.

Naszym zdaniem każda osoba grająca w tenisa powinna mieć Slinger Bag. Nie tylko zwiększy twoją miłość do tenisa, ale pomoże ci poprawić wszystkie aspekty twojej gry.

DŁUGA HISTORIA FRAMEWORK SPORTS

Framework zostaje polskim dystrybutorem Slinger. Slinger Bag to nowa maszyna do wyrzucania piłek tenisowych, która ma zrewolucjonizować i unowocześnić branżę tenisową. Firma potwierdziła słuszność swojej koncepcji poprzez kampanię crowdfundingową, która przyniosła ponad 1 milion dolarów przychodu, co czyni ją największą kampanią sportową w historii na Kickstarterze.

Framework zostaje dystrybutorem Slinger w Wielkiej Brytanii. Slinger Bag to nowa maszyna do wyrzucania piłek tenisowych, która ma zrewolucjonizować i unowocześnić branżę tenisową. Firma potwierdziła słuszność swojej koncepcji poprzez kampanię crowdfundingową, która przyniosła ponad 1 milion dolarów przychodu, co czyni ją największą kampanią sportową w historii na Kickstarterze.

Framework jest jedynym z dystrybutorow Yonex w Wielkiej Brytanii. Yonex jest światowym liderem w produkcji sprzętu do badmintona od 1957 roku.

Framework zostaje partnerem sprzedażowym Tecnifibre w Wielkiej Brytanii. Firma Tecnifibre została założona w 1979 roku i jest uznawana za jednego z wiodących producentów naciągów tenisowych klasy premium.

Framework zostaje wyłącznym dystrybutorem Prince Racquet Accessories w Wielkiej Brytanii. Od 1970 roku Prince na nowo zdefiniował sporty rakietowych, wprowadzając na rynek najbardziej innowacyjne i przyszłościowe produkty.

Framework zostaje wyłącznym dystrybutorem strun Luxilon w Wielkiej Brytanii. Zdecydowanie naciąg nr 1 na turniejach. Roger na nich polega, a także na ponad 60% z 50 najlepszych ATP i WTA profesjonalistów.

Framework zostaje oficjalnym dystrybutorem produktów sportowych Edwards w Wielkiej Brytanii. Edwards ręcznie wytwarza najwyższej klasy sprzęt do kortów tenisowych od ponad 130 lat i dostarcza między innymi na mistrzostwa Wimbledonu.

Firma Framework jest wyłącznym dystrybutorem akcesoriów Wilson w Wielkiej Brytanii. Wilson tworzy najwyższej jakości sprzęt od 1914 roku, a marka reprezentuje więcej światowych nr 1 niż jakakolwiek inna.